CloakerFacebookGoogle Adsİnstagram

Medyum Reklam Verme

Medyum reklamları Google gibi arama motorları ile Instagram, Facebook gibi sosyal medya platformları tarafından yasaklanan reklamlardır.  Medyum reklam verme işlemleri için tek yöntem illegal reklam verme yöntemlerini kullanmaktır.

Medyum olarak faaliyet gösteren kişilerden alınan reklamlar web sitesi sahipleri için yüksek getiri sağlamaktadır.  Firmamız üzerinden medyum reklamları  kolayca verebilirsiniz. Sistemimizde yer alan özel Cloaker teknolojileri sayesinde medyum reklam çıkışları yapabiliyoruz.

Medyum olarak faaliyet gösteren müşterilerimizin geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşabilmesi için Google, Facebook ve Instagram gibi farklı platformlarda da reklam yayınlamalarını sağlıyoruz. Adwords Cloaker, Instagram Cloaker ve Facebook Cloaker üzerinden medyum reklam çıkışı yapabilirsiniz.

Sizler için sağladığımız Cloaker hizmetini ömür boyu lisanslı olarak sağlıyoruz. Reklam gösterimi, Cloaker kurma ve kullanma konusunda da her düzeyde sizlere destek oluyoruz.

Medyum Reklamları Nasıl Verilir?

Türkiye’de medyum olarak hizmet veren birçok uzman sosyal medyadan takipçilere ulaşmaya çalışır. Ancak daha geniş kitlelere ulaşmak çok zorlu ve profesyonellik gerektirebilir. Daha geniş kitlelere ulaşmak için medyum reklam verme işlemleri kişiler için zorlayıcı olabilir.

Rekabet ortamında ön sıralara çıkabilmek  ve belirli bir kitleye erişim sağlayabilmek için internet üzerinden medyum hizmeti reklamı verebilirsiniz. Bizlerden talepte bulunurken web sitenizin tüm SEO ayarları yapılmış olmalıdır. Ayrıca eski bir Adwords hesabınız bulunmalıdır.

Google’ın denetleyeceği diğer siteyi de hazırladıktan sonra bir Cloaker sahibi olarak medyum reklamları verebilirsiniz. Ekibimiz tüm konularda size destek olduktan sonra medyum sitesi reklam verme işlemlerini dakikalar içinde gerçekleştirmektedir.

Medyum Reklamı Verme Adımları

Medyum sitesi reklam işlemleri için tek yapmanız gereken ekibimize ulaşmanızdır. Reklam oluşturma adımlarımız şu şekildedir;

  • Cloaker kurulumu için gerekli olan tüm adımlar uzaktan bağlantı ile Teamwiewer ve Anydesk kullanılarak yapılmaktadır.
  • Sizin için bir Adwords hesabı oluşturuyoruz ve hazır halde sizlere teslim ediyoruz.
  • Cloaker hesabınızı oluşturarak gerekli yapılandırma ayarlarını hazır hale getiriyoruz.
  • Kurulum ve yapılandırma işlemlerinden sonra reklam gösterimini de gerçekleştiriyoruz.

Tüm bu adımları geçtikten sonra sizlere Medyum reklamları oluşturma sürecinde de destek oluyoruz. Detaylı bilgi almak ve aklınıza takılanları sormak için iletişim kanalları üzerinden her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Medyum Reklam Ücretleri

Medyum reklam ücretleri konusunda da bizlerden bilgi alabilirsiniz.  Cloaker ücretleri konusunda sizleri yönlendiriyor ve en uygun fiyatlarla en yüksek verime sahip reklamları oluşturmanızı sağlıyoruz.  Reklam sürenize göre uygun olacak en doğru fiyata sahip Cloaker seçme işlemini birlikte yapabiliriz.

En yüksek verimi alabilmek için sizlerin Medyum reklamı yönetme işlemlerinizi de yapıyoruz. Bununla birlikte reklamlarınıza yönelik dönüşüm oranlarını takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.  Hedeflerinize göre en düşük maliyetlerle illegal reklam oluşturma işlemlerinizi yerine getiriyoruz. Daha geniş kitlelere ulaşarak medyum hizmeti verebilmek için reklam konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu