FacebookGoogle Adsİnstagram

Kripto Para Reklam Verme

Kripto paralar Google arama motoru tarafından titizlikle incelenen bir alandır. Bu yüzden kripto paralar alanında Google tarafından reklam kabul edilmeyebilir.  Kripto para reklamlarında çok azı Google politikalarına uyarak başarılı bir şekilde reklam verebilir. Google kripto para reklamları alanında çok seçici davrandığı için kripto para reklam verme sorunları yaşanabilir.

Dünyada ve ülkemizde özellikle pandemi döneminde kripto para alanına çok büyük bir yönelim söz konusudur.  Bu yüzden kripto para alanında reklam verme çok önemli bir işlem haline gelmiştir. Son yıllarda kripto para madenciliği de milyonlarca birey tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden dijital çağda ilerleyen dönemlerde  kripto paralara çok daha geniş bir yönelim olacağı düşünülmektedir.

Kripto Para Reklamı Nasıl Verilir?

Kripto para alanında reklam vermek çok zor bir işlemdir. Bu süreçte sorun yaşamamak ve kripto para madenciliği konusunda reklam oluşturabilmek için Cloaker sistemini kullanabilirsiniz. Sizlere sınırsız destek sunduğumuz Cloaker sistemi hizmeti satın alarak Kripto para reklam verme işlemlerini sorunsuz olarak yapabilirsiniz.

Satın aldığınız Cloaker sistemini doğru şekilde web sitenize yükleyerek index.php içinde izlemeniz gerekir. Cloaker kurulumunuzu yaptıktan sonra eski ve sağlam bir Adwords hesabı ile Google üzerinden reklamlarınızı oluşturabilirsiniz. Bu işlem sonrasında Google Ads reklamları oluşturabilir ve faaliyet için Google’a başvuru yapabilirsiniz. Bu süreçte hedef kitle seçiminden diğer tüm Ads reklam ayarlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

Google ads ayarları ve geri dönüşleri sizler için düzenli olarak takip ediyoruz ve hedef kitlenize ulaşabilmek için detaylı olarak yaptığımız analizlere göre sizlere dönüşler sağlıyoruz.

Kripto Para Reklamlarında Ads Avantajları Nelerdir?

Bitcoin reklam verme işlemlerinde birçok farklı alan kullanabileceğiniz gibi Google Ads de kullanabilirsiniz.

Kripto para reklamı verme için Google Ads kullanmanın avantajları şu şekildedir;

  • Google arama motoru internet kullanıcılarının %85 kadarını her gün çekmektedir. Bu yüzden geniş kitleye ulaşma açısından en verimli dijital platform Google Ads olmaktadır.
  • Google reklamları vererek Ads sayesinde dünyanın en çok kullanılan arama motorunda en üst sırada reklamlarınızı çıkarabilirsiniz.
  • Google Ads anahtar kelime seçimi de sunmaktadır. Anahtar kelime seçimi sayesinde  istediğiniz hedef kitleye kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Google Ads reklamları kripto para alanında yüksek geri dönüşüm oranı ve kazanç seviyesi ile çok dikkat edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu