Google Ads

Jigolo Adwords Reklamı Verme

İnternetin gelişmesiyle birlikte ticari anlamda internetten yararlanan en önemli alanların başında jigolo alanı geliyor.  Ancak jigolo kelimesi Adwords üzerinden yasaklı bir kelimedir. Bu yüzden bu alandaki kelimelerde nasıl reklam verileceği merak konusudur.

Jigolo Adwords reklam verme işlemleri için sizlere deneyimli ekibimiz ve geniş hizmet ağımızla destek oluyoruz. Bu alanda reklam vermek için illegal olmayan bir sitede olduğu gibi Adwords hesabınız üzerinden işlem yapamazsınız.

Jigolo sitesi reklam verme işlemleri için Cloaker teknolojisini kullanıyoruz. Bu sayede bu alanda Google üzerinde reklamlarınızı oluşturuyoruz ve Google üzerinde arama yapan kullanıcılara erişim sağlamanızı ve geniş bir kitleye ulaşarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Jigolo Adwords Reklamı Nasıl Verilir?

Google Adwords reklam konusunda internette en geniş kitleye erişim sağlamanıza yardımcı olacak bir servistir.  Jigolo reklamları çok geniş rekabet olan bir alandır. Ancak bu alan Google reklam politikalarına aykırıdır. 

Bu yüzden Jigolo Adwords reklamları oluşturma konusunda kullanılan yöntem Adwords Cloaker olmaktadır.  Web sitenizi incelemek için gelen botlara Google politikalarınıza uygun siteyi gösteren Cloaker reklamlarınızı politikalara uygun olarak yayınlamaktadır. 

Jigolo sitesi reklam verme hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz. Sizler için bir Adwords Cloaker hizmeti veriyor ve Google üzerindeki tüm reklamlarınızı sorunsuz şekilde oluşturuyoruz. Cloaker ömür boyu kullanılabilmektedir. Kullanım, reklam oluşturma ve yönetme konusunda da talepleriniz üzerine eğitimler hazırlıyor ve sizlere profesyonel olarak destek oluyoruz.

Jigolo Adwords Reklamı Avantajları Nelerdir?

Jigolo Adwords reklamı birçok avantajı barındırdığı için bu alanda hizmet veren web sitesi sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Bu alanda reklam verdiğinizde faydalanabileceğiniz avantajlar şu şekildedir;

  • Google üzerinden çok daha geniş bir kitleye hitap edebilir ve daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.
  • Web sitenize daha fazla ziyaretçi geldiği için kazançlarınızı arttırabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.
  • Web siteniz SERP arama sonuçlarında sıfırıncı sıra olarak nitelendirilen en üst noktaya yerleşir.
  • SEO işlemlerine zaman ve maddi açıdan  fazla yatırım yapmadan kaliteli ve etkili bir trafik elde edebilirsiniz.
  • Çok emek vermeden kısa sürede satışlarınızı arttırabilir ve web sitenize daha fazla hit çekebilirsiniz.

Jigolo Adwords Reklamı Fiyatları

Jigolo Adwords reklamı fiyatları taleplerinize göre değişmektedir.  Reklam fiyatları sizin taleplerinize ve bütçenize göre değişmektedir. Sizin için oluşturduğumuz Cloaker reklamları çok düşük bütçelerle çok yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayabiliriz.

Jigolo reklamları verme konusunda bize danışabilirsiniz. Adwords Cloaker sistemi sayesinde yasaklı bir alan olsa da illegal reklam verme işlemlerinizi sorunsuz şekilde yapıyoruz. Web sitenizi ziyaret eden Google botları asıl olan siteyi gördüğü için web siteniz ceza almadan reklamlarını yayınlamaya devam edebiliyor.

Adwords reklam bütçesi oluşturma ve uygun fiyatlı Adwords reklamları oluşturarak Jigolo kelimesinde geniş kitlelere ulaşabilmek için bizi arayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu