Google Ads

IP TV Reklam Verme

IP TV internet üzerinden izlenen televizyon sistemlerine verilen isimdir.   Günümüzde birçok ücretli platformu IP TV üzerinden şifresiz olarak izleyebiliyorsunuz.  Dizileri, uyduları internet üzerinden internet bağlantınız varsa kolaylıkla izleyebilirsiniz. Ülkemizde bazı Ip TV uygulamaları yasal olarak kabul edilmiyor. Bu durumda bu alanda faaliyet gösteren platformlar Ip TV reklam verme konusunda sorunlar yaşayabiliyor.

Sizlere bu bölümde IP TV üzerinden nasıl reklam verebileceğinizi anlatacağız. Öncelikle bu alanda faaliyet gösteriyorsanız rakipleriniz çok fazla olacaktır. Bu yüzden müşteri kitlenize erişim sağlayabilmek için reklam vermeniz gerekiyor. Google politikaları gereği illegal olarak kabul edilen IP TV uygulamaları üzerinden reklam veremiyorsunuz. Hal böyle olunca da kazanç elde etmek ve son müşteriye ulaşmak çok daha zor oluyor.

Günümüzde internet üzerinden televizyon izleme oranları büyük oranda arttığı için IP TV kazançları da her geçen gün artıyor. Kaliteli hizmet verseniz de kullanıcılara doğru şekilde ulaşmak için Google reklamlarını kullanabiliyorsunuz. Google üzerinden IP TV reklam verme işlemlerini nasıl yapacağınızı sizlere detaylı olarak anlatacağız.

IP TV Reklam Nasıl Verilir?

IP TV alanında Google, Instagram ve Facebook gibi platformlarda reklam oluşturmaya izin verilmiyor. Bu yüzden reklamlarınızın ön plana çıkması için çok titiz davranmalısınız. IP TV reklam işlemleri için nasıl hareket etmeniz gerektiğini merak ediyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Çok sayıda rakibinizi Cloaker sistemiyle geride bırakabilirsiniz.

Adwords cloaker, Facebook cloaker ve Facebook cloaker kullanarak sizler için Adwords IP TV reklamları oluşturuyoruz. Böylece rakiplerinizi kolaylıkla geride bırakıyorsunuz. Bu sistem sayesinde reklamlarınız üzerinde gölgeleme yapılıyor. Reklamlarınıza Google botları geldiği zaman Adwords kurallarına uygun olarak hareket eden sitenize geliyor. Burada bir sorun görmeyip sizlerin faaliyetlerini kurallara uygun olarak değerlendiriyor.

Gerçek kullanıcılar ise reklamınıza tıkladığınızda IP TV ile ilgili olan web sitenize geliyor. Böylece gerçek kullanıcılara perdeleme sistemiyle kolayca ulaşabiliyorsunuz. Cloaker sistemi sayesinde çok uygun fiyatlara reklamlar oluşturarak dönüşüm oranlarını en üst seviyeye çıkarabilir ve  rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. IP TV reklam verme politikalarınızda Cloaker almak ve danışmanlık hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

IP TV Reklam Verme Adımları

IP TV reklam verme adımları doğru izlenirse reklamlarınız sorunsuz olarak son tüketicinin karşısına çıkabilir.

Cloaker adımları şu şekildedir;

  • İlk olarak sizlerin talebine özel bir Cloaker sistemi hazırlıyoruz. Daha sonra Cloaker sistemini web sitenize entegre ediyoruz.
  • Entegrasyon işleminden sonra eski tarihlive mümkünse daha önce ödeme yapılmış bir Adwords hesabı kullanıyoruz.
  •  Seçilen hesap üzerinden reklam işlemlerinin başlaması için başvuru yapıyoruz.
  • Reklamlarınızla ilgili anahtar kelimelerinizi, ücret tarifelerini, günlük ne kadar gösterim olacağı gibi detayları belirliyoruz.
  • Reklamlarınızı birkaç dakika içinde gösterime alıyor ve rakiplerinizin önüne hemen geçmenizi sağlıyoruz.

Detaylı bilgi ve Cloaker sistemi hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

IP TV’de Google’a Reklam Verilir mi?

IP TV ile alakalı Google’da reklam verme konusunda bir araştırma yaparsanız bu durumun kurallara uygun olmadığını görürsünüz. Ancak Cloaker sistemi sayesinde Adwords sistemini aşarak kolaylıkla reklamlarınızı oluşturuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve ihtiyacınız olan Cloaker sistemini kiralamaktır.

Ekiplerimiz sizlere Cloaker entegre etme, reklam oluşturma, reklamlarda dönüşüm oranlarını takip etme, reklamları optimize etme gibi tüm süreçlerde sizlere yardımcı oluyor. Detaylı bilgi almak ve Cloaker sistemi kiralamak için bize ulaşabilirsiniz.

IP TV reklam verme işlemleri için sizlere detaylı bilgi verdikten sonra her bütçeye uygun şekilde botlara takılmadan reklam işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu