Google Ads

İllegal Kelimelerde Reklam Verme

Google, Facebook ve Instagram gibi platformlar bahis gibi alanlardaki kelimeleri illegal olarak kabul etmektedir. Bu alanda faaliyet gösteriyorsanız illegal kelimelerde reklam verme sizin için çok güç bir durum olabilir.

Özellikle Google Adwords platformu illegal olan kelimelerde reklam vermenize izin vermez. Bu kelimelerde reklam verirseniz ufak bir şüphe uyanması durumunda dahi reklamlar askıya alınmaktadır.  Bu durumlarda reklam platformlarının reklamlarınızı kabul etmesi ve yayına alması için doğru adrestesiniz.

Sizler için yasak kelimelerde reklam verme işlemlerini profesyonel ekibimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle kısa süre içinde sağlıyoruz. İllegal olarak kabul edilen kelimelerde reklamlarınızı nasıl vereceğiniz konusunda sizlere detaylı bilgi vereceğiz.

Sizler için sağladığımız Cloaker sistemi üzerinden ihtiyacınıza olan paketi seçerek reklamlarınızın gösterimi için hemen aksiyon alabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken öncelikle kurulumdur. Daha sonra sizler için reklam yönetimi desteği de sağlıyoruz.  İllegal kelimelerde reklam verme hizmetimiz ile çok kısa bir süre içinde istediğiniz kelimelerde reklam vermeye başlayabilirsiniz.

İllegal Kelimelerde Nasıl Reklam Verilir?

İllegal kelimelerin Google, Instagram ve Facebook gibi platformlar üzerinde reklamlarda çıkması büyük bir engel olarak kabul edilmektedir. Bu platformlara reklam verirken reklam politikaları gereğince titiz davranılması gerekir. Bu platformlarda reklam verebilmek için öncelikle sizlere profesyonel Cloaker desteği sunuyoruz.

Taleplerinize yönelik olarak Adwords Cloaker, Instagram Cloaker, Facebook Cloaker servislerimizden birini seçerek reklamlarınızın oluşturulma sürecini yürütüyoruz.

Bunun için öncelikle Cloaker sistemini sitenize tanımlıyoruz. Daha sonra eski tarihli bir Adwords hesabı üzerinden reklam çıkılması adına platforma başvuru yapıyoruz. Reklamlar için anahtar kelime, ücret tarifesi ve günlük gösterilme sürecine karar veriyoruz. Reklamlarınız çok kısa bir süre içinde gösterime girebilir.

Sizler için özenle gerçekleştirdiğimiz illegal kelimelerde reklam verme hizmetinde tüm süreci titizlikle takip ediyor ve sizlere düzenli raporlama yapıyoruz.  Reklamların istediğiniz sürece devamlılığı da tarafımızca takip edilerek sağlanmaktadır.

İllegal Kelimelerde Reklam Verirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çok sayıda web sitesi sahibi Google Adwords tarafından uygulanan katı reklam politikaları sebebiyle illegal kabul edilen kelimelerde reklam verememektedir. Adwords bir platformun yasak kelimeler üzerinden reklam verdiğini belirlediği anda reklam hesabını askıya almaktadır.

İllegal kelimelerde reklam verilen bir hesap tespit edildiğinde ne kadar itiraz edilse de aktif edilmesi mümkün olmaz. Bu yüzden süreç çok titiz bir şekilde yürütülmelidir. Sizin için tüm süreci dikkatli şekilde inceliyor ve takip ediyoruz.

İllegal kelimelerde reklam verme sürecinde dikkat edilmesi gerekenler şöyle sıralanabilir;

  • Web sitenize yapılacak Cloaker kurulumu başarılı şekilde yapılmalıdır.
  • Cloaker sisteminde ortaya çıkan sorunlara anlık olarak müdahaleler gerçekleştirilmelidir.
  • Reklamlar sürekli takip edilmelidir.
  • Reklam analizleri titizlikle incelenmeli, fiyat ile performans açısından olumlu bir reklam politikası yürütülmelidir.
  • Reklamlar üzerinden web sitesine gelen ziyaretçilerle titizlikle ilgilenilmelidir.
  • Satış arttırmaya yönelik web sitesi optimizasyonları yapılarak kullanıcı deneyimi arttırılmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu