Google Ads

Google Eşikli Hesap Nasıl Oluşturulur?

Google eşikli hesap kullanıcıların ödeme eşiğindeki bütçeye kadar bir ödeme yapmadan hesabı kullandıkları sisteme verilen isimdir. Örnek vermek gerekirse 500 Dolar ödeme eşiği olan bir hesap satın aldığınızda 500 Dolar değerindeki reklamı hiçbir ücret ödemeden yapabiliyorsunuz.   Daha sonra hesabınız eşiğe geldiği zaman ödeme yapmanız gerekiyor. Eşikli hesaplar Google tarafından kullanıcıların reklam politikalarını geliştirmesi için özel olarak sunuluyor.  Böylece kullanıcılar eşik  tutarına gelene kadar hiçbir ücret ödemeden reklam işlemlerini sorunsuz olarak yapabiliyor.

Google eşikli hesap oluşturmak Google Adwords tarafından kullanıcılara yasal olarak sunulan bir haktır. Bu hesap üzerinde 500 Dolar eşik  tamamlandıktan sonra ödeme yapıp yapmamak tamamen kullanıcılara kalmış bir durumdur. Genellikle yüksek bütçelerle reklamı çok düşük bütçelerle yapmak isteyen kullanıcılar eşikli reklamlar satın almayı deniyor. Sizler de Google eşikli hesap oluşturarak reklamlarınızı bu süreç içinde hiçbir ücret ödemeden ve sorun yaşamadan oluşturabilirsiniz. Tabii bu işlemler konusunda profesyonel hareket etmeli ve hesap oluşturma konusunda doğru hareket etmelisiniz. Sizler için eşikli hesap oluşturma işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz.

Google Eşikli Hesapta Limit Dolunca Ne Olur?

Google eşikli hesap oluşturduktan sonra belirtilen limit boyunca güncel kur üzerinden reklamlarınızı oluşturabiliyorsunuz. Daha sonra mevcut tutarınız bittiğinde ödeme yapıyorsunuz. Tabii Google Adwords uygulaması için ödeme eşiğiniz dolduğunda ödeme yapıp yapmamak sizlere kalıyor. Google ödeme yapmayan hesaplardan çıkan reklamları durduruyor. Yani reklamlarınız Google tarafından belirli bir süre sonra tamamen iptal ediliyor.

Google Adwords üzerinden farklı eşiklere sahip hesaplar alarak reklamlara ücret ödemeden oluşturabilir ve para kazandıktan sonra ödeyebilirsiniz.  Bazı kullanıcılar da isteğe bağlı olarak aldıkları reklamlardan sonra ödeme yapmayı seçmiyor. Google ödeme yapmayan hesaplarda reklamları durduruyor. Yani ödeme yapmadığınızda reklamlarınız artık gösterilmiyor. Ödeme yapan kullanıcıların reklamı yeniden eşik tutarına gelene kadar gösterilmeye devam ediyor. Son yıllarda Google tarafından sunulan bu hizmet birçok sektörde kullanılıyor. Özellikle reklam bütçesi kısıtlı olan kişiler ve markalar bu  uygulama sayesinde reklamlarını oluşturarak potansiyel müşterisine kolaylıkla erişim sağlayabiliyor.

Google Eşikli Hesapta Reklamlar Durdurulunca Ne Yapılır?

Google eşikli hesap açtıktan sonra belirli bir limite kadar oluşturduğunuz reklamlara para ödemesi yapmıyorsunuz. Yani mantık olarak önce  hizmet al ve sonrasında ödemeni yap sistemi oluyor. Ancak Google eşikli hesapta limit dolduğunda ödeme yapmazsanız reklamlar durduruluyor. Bu durumda kazançlarınız düşüş gösterebilir. Sizin için bu konuya da çözüm getiriyoruz.

Daha önce reklam çıktığınız eşikli hesap üzerinde reklamlarınız ödeme yapmama sebebiyle durdurulduysa sizlere hemen yeni bir eşikli hesap sunuyoruz. Tekrar satın aldığınız eşikli hesap üzerinden reklamlarınızı oluşturmaya devam edebilirsiniz. Yani reklamlarınızın yeni bir hesaptan verilmeye devam etmesi bir sorun teşkil etmiyor. Tabii burada hesabı alabilmek ve süreci profesyonel yönetebilmek çok önemlidir.

Google Eşikli Hesap Satın Al!

Google eşikli hesap satın almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlere profesyonel kadromuz ve Google Ads uzmanlarımız ile birlikte profesyonel hizmet veriyoruz. Google ADS hesabı üzerinde gerçekleştirdiğiniz reklamları eşikli hesap üzerinden oluşturma ve takip etme konusunda da eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz.

Google eşikli hesap fiyatları hesabın tutarına ve istediğiniz özelliklere göre değişiyor. Her bütçeye uygun olarak satışını yaptığımız Google eşikli hesap ile birlikte reklamlarınızı sorun yaşamadan ve limitlere takılmadan oluşturmanızı sağlıyor ve rakiplerinizin önüne geçerek direkt  müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Eşikli hesap satın almak için hemen bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu