CloakerFacebookGoogle Adsİnstagram

Cloaker Nedir? Sağlam Cloaker Nasıl Anlaşılır?

Cloaker kavramı cloking kavramından ortaya çıkmaktadır. Cloking aynı adres içerisinde gerçek ziyaretçiler için farklı, örümcek ya da crawler isimleriyle tanımlanan botlar için farklı site hazırlamaya verilen addır. Botlar bu yöntem ile daha zengin gösterilir ve sitelerin arama sonuçlarında üst sıralara taşınması sağlanır.

Cloaker Nedir ve Neden Kullanılmalıdır?

Cloakan sitesi müşterilerine bu hizmeti sunuyor. Cloaker sistemi ile örümcek botlar geliştirilir. Site sahipleri tıklanma sayısını arttırmak, arama sonuçlarında daha yükseklerde olmak istiyorlarsa cloaker kullanmalıdır.

Crawler ve spider botlar sistemleri kontrol altında tutabilir. Bu kontrol reklam vermenize ve yükselmenize neden olabilir. Cloakan sitesinin sunduğu cloaker hizmeti ise geliştirilmiş bot sistemleri kaliteli bir şekilde dizayn edilmiş sayfalara yönlendirir. Bu sayede site sahipleri engellere takılmadan rahatlıkla reklam verebilir.

Cloaker Hizmetleri

Cloakan sitesi cloaker hizmeti 3 farklı maddeye veriyor. Bu hizmetleri farklı paketler altında sunuyor. Yeni başlayanlar için start paketini sunuyor. Bu pakette 50 link, sınırsız tıklama, referans sistemi ve detaylı istatistik gibi özellikler yer alıyor. Standart pakette ise 50 linke ek olarak bir 50 link daha ekleniyor. Pro ve premium paketlerinde ise 200 ve 500 link özelliği yer alıyor.

3 Farklı Hizmet İse;

Google Cloaker: Google üzerinden reklam vermenize engel olan tüm botları temizler. Bu sayede hızlı bir şekilde yükselmeyi, istenilen sektör üzerinden reklam çıkarabilmeyi hedefler.

Facebook Cloaker: Facebook yıllardır en çok kullanılan ve kitleye ulaşmayı sağlayan sosyal medya uygulamasıdır. Cloakan Facebook üzerinden reklam verip en üst sıralara ulaşabilmeyi amaçlıyor.

İnstagram Cloaker: Instagram ürün takımı yapmak, potansiyel müşterilere ulaşmak ve reklam verebilmek için kullanılan en iyi platformdur. Cloakan Instagram üzerinden yükselmeyi hedefleyen kişilere kaliteli bir hizmet sunuyor şeklinde sıralanabilir.

Cloakan uzman kadrosu sayesinde bu hedeflere ulaşabilmek adına özel bir yazılım geliştirmiştir. Gelişebilecek tüm kötü senaryolar önceden tahmin edilmekte ve önlemler alınmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişiler Cloakan ekibi ile iletişime geçebilir.

Cloaker Kullanımı

Cloakan sitesi güçlü bir alt yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde en gelişmiş cloaker hizmetini sunmaktadır. Bu sayede web site sahiplerinin hiçbir engele takılmadan reklamlarını hedef kitleleri ile buluşturmaları amaçlanmaktadır. Cloakan en kaliteli hizmeti sunabilmek adına sistemini sürekli güncelliyor. Bu sayede sorunlara karşı önlem alabilmek kolaylaşıyor. Gelişmiş yapay zeka algoritması ile tüm botlardan korunmanızı sağlıyor.

Cloakar firmasının sunduğu diğer avantajlar;

  • Kesintisiz sisteme sahip
  • Maksimum müşteri dönüşümü sağlıyor
  • Paket fiyatları her bütçeye uyacak şekilde ayarlanmış
  • Hızlı ve kolay yönetim sağlıyor

Şeklinde sıralanabilir.

Siteye Üye Olunmalı

Cloaker hizmetinden yararlanmak için ilk olarak cloakan sitesine üye olmak gerekiyor. Mail adresi, kullanıcı adı ve şifre ile kolayca üye olabilir ve giriş yaptıktan sonra cloaker hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu